Informacje ogólne

Mary Kay założyła firmę, aby zaoferować kobietom coś więcej. Przez lata firma stworzyła możliwości kariery i nieograniczonych zarobków, dzięki którym miliony kobiet na całym świecie osiągają niezależność i sukcesy. Dzisiaj, firma Mary Kay® nadal inspiruje kobiety do sięgania po więcej i wzbogaca ich życie pięknymi nagrodami. Która z poniższych możliwości jest tym, co wzbogaca Ciebie?

Elastyczny styl życia
Firma Mary Kay® ma do zaoferowania szansę prowadzenia działalności, dzięki której będziesz miała więcej czasu dla siebie i swojej rodziny zwłaszcza, gdy Twoja praca doprowadzi Cię do sukcesu finansowego.

Większa niezależność
Dzięki Mary Kay® pracujesz na siebie, ale nie sama. To znaczy, że możesz czerpać przyjemność z bycia swoim własnym szefem, a jednocześnie cieszyć się wsparciem, jakie daje prężna, międzynarodowa korporacja.

Mocne więzi
Pracujesz w otoczeniu nadzwyczajnej grupy kobiet sukcesu, które motywują, uczą i inspirują Cię do zrealizowania Twoich marzeń.

Nagrody, które motywują
Możesz brać udział w programach wynagradzających Twe osiągnięcia nadzwyczajnymi nagrodami: luksusowe podróże, nagrody rzeczowe, a wśród nich piękna biżuteria.

Zacznij wzbogacać swoje życie już dziś!
Twoja Niezależna Konsultantka Kosmetyczna wyjaśni Ci krok po kroku zasady działalności i pomoże rozpocząć Twój biznes. W Mary Kay® spotkasz wiele kobiet, których przykład pokaże Ci jak odkryć nowe cele w Twoim życiu.