Promocje

PROMOCJA STUDNIÓWKOWA !!!

Specjalnie dla przyszłych maturzystek proponuję specjalną zniżkę, która pozwoli bezstresowo przygotować się do balu studniówkowego, aby wyglądać wspaniale w ostatnią imprezę przed nauką :-). Przy zakupie jakiegokolwiek zabiegu 15% rabatu dla każdej przyszłej maturzystki! 

 

PROMOCJA ANDRZEJKOWA !!!

Specjalnie dla imprezowiczek proponuję specjalną zniżkę, która pozwoli bezstresowo przygotować się do balu andrzejkowego, aby wyglądać wspaniale :-). Przy zakupie jakiegokolwiek zabiegu 10% rabatu dla każdej Pani! Promocja obowiązuje 22,23,29,30 listopada.

 

PROMOCJA SYLWESTROWA!!!

Specjalnie dla Pań które wybierają się na bal sylwestrowy. Przy zakupie jakiegokolwiek zabiegu 10% rabatu dla każdej Pani! Proszę wcześniej dzwonić i umawiać się :-)

 

Promocja FACEBOOK.COM

Kliknij "Lubię to" a otrzymasz jednorazowo 10% rabatu na wszystkie usługi.

 

W duecie taniej!

Zamów zabieg z przyjaciółką a obie otrzymacie rabat 10%.

 

Promocja urodzinowa!

Z okazji Twoich urodzin otrzymasz 10% zniżki na wszystkie usługi z oferty! Promocja obowiązuje w dniu urodzin, a także dzień przed i po urodzinach. Promocja ważna tylko z dokumentem tożsamości.

 

Promocja ślubna!

Specjalnie dla Panny Młodej proponuję specjalny zniżkę, która pozwoli bezstresowo przygotować się do ślubu, aby wyglądać  wspaniale w tym wyjątkowym dniu. Przy zakupie jakiegokolwiek zabiegu 10% rabatu dla każdej Panny Młodej!